Rogalik numerek jeden: Fushigi no Gensokyo The Tower of Desire

Witaj Drogi Czytelniku,

I tak nadszedł czas na ostatni czy też pierwszy rogalik. Jak przystało na topowe rogalikowe dzieło (tak jak i poprzednie dwa) to powstawał on latami. Wszystko zaczęło się od budowy imperium Touhou które zbudował jeden człowiek programista ZUN. Były to i są gry zrobione amatorsko. Zaczęło się od prościutkich strzelanek 2D tak zwanych Bullet Storm czyli Huragan kul. No, a teraz to cała wielka amatorska grupa która robi wszystko i ich imperium ciągle rośnie jak na drożdżach. Robią też rogaliki i to mniej więcej taka seria rogalików im wyszła generalnie seria gier o podtytule „Fushigi no Gensokyo”:

Fushigi no Gensokyo (Pierwszy z serii)
Fushigi no Gensokyo 2: THE EXPRESS TRIAL
Fushigi no Gensokyo – UNDER THE MOONLIGHT –
Motto!? Fushigi no Gensokyo
Motto!? Fushigi no Gensokyo plus – THE DUNGEON OF DREAMS AND MAGIC
Fushigi no Gensokyo – MIRACLE PARTY
Fushigi no Gensokyo Chronicle
Fushigi no Gensokyo 3 (Trojka w tytule bo duże zmiany, nowa era, że tak powiem)
Fushigi no Gensokyo 3 Plus
Fushigi no Gensokyo The Tower of Desire (25 czerwiec 2015)
(w oryginale 不思議の幻想郷 -THE TOWER OF DESIRE- 限定版 )

 

No i jak się domyślasz Drogi Czytelniku zajmujemy się tylko rzeczami najnowszymi i zwalającymi z nóg więc będzie to oczywiście Tower of Desire (Wieża Pożądania)  który to wylądował na Vicie kilka tygodni temu! Jest rozbudową pecetowego Gensokyo 3 Plus z którego możemy nawet przenieść sobie postać z rzeczami. Ciekawe jak amatorska produkcja może pozamiatać 😀

W tego rogala też musisz koniecznie zagrać i to nieczekając na angielska wersje bo takiej nie będzie ze względu na zupełnie pokomplikowaną licencję jak też nie czekając aż nauczysz się japońskiego przez kolejne plus minus 15 lat. Pokażę Tobie drogi czytelniku, że z pewnym niewielkim tylko wysiłkiem z powodzeniem skończysz tego rogala w najbliższym czasie tak jak poprzednie dwa super-rogale :-). Mając przy tym więcej frajdy od rodowitego japońskiego miłośnika niszówek. Fantastycznie co nie? Bierzmy z życia to co chcemy dziś nie ma po co czekać 15 lat albo i dłużej! Pokażę Tobie jak. No ale nie dziś bo 24:00 kurde już za 10 minut….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.