Rogalik numer dwa Fushigi no Chronicle: Furikaerimasen Katsu Madewa (不思議のクロニクル 振リ返リマセン勝ツマデハ)

Hej Ho drogi Czytelniku,

jesteś zapewne trochę zajęty Shiren’em 5 Plus robisz pracowicie karty do Anki z opisem rzeczy więc może dziś mała dygresja o przyjemnym rogaliku numer 2 z mojej weekendowej listy „top world rogal” :-D. Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać żeby napisać Tobie o moim rogalu Nr 1 wiec spieszę się z opisem dwójeczki ….

Bedzię dziś o: Fushigi no Chronicle: Furikaerimasen Katsu Madewa (不思議のクロニクル 振リ返リマセン勝ツマデハ) co oznacza plus minus po dwukropku podtytuł  „nie spojrzę za siebie dopóki nie wygram”

Coś co jest zupełnie nie do pomyślenia dla mnie, to to że ta super nowość na PS4 to kopia jota w jotę starej gry za niecałe dwa dolary „One way Heroics” do kupienia nawet dziś na moim ulubionym serwisie growym Steam, a konkretnie 2.99 EURO (w stanach wszystko taniej niż w Europie no ale tam nie ma płacy minimalnej to pewnie dlatego …

One Way Heroics

W ten to sprytny sposób odsyłam Ciebie mój drogi Czytelniku w razie zainteresowania szczegółami tam też (pełna angielska wersja gry), co mi zaoszczędzi godzinki tłumaczenia dokładnego o co chodzi, wiec lecę dalej po łebkach tylko 😀

Zostało Ci pewnie trochę jenów po zakupie Shirena wiec spokojnie możesz kupić teraz z e-shopu na PS4 tę grę. Taniocha więc podwójnie warto myślę.

Film z gry który „pierwsze w życiu” zrobiwszy specjalnie dla Ciebie drogi Czytelniku i to w HD (30 minut samych  słuchawek szukałem  z mikrofonem po całym mieszkaniu, żeby dźwięk komentarza dla Ciebie dodać,  wiec doceń proszę i nie krytykuj za bardzo również zwłaszcza że poległem sromotne w ósmej minucie :-D):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.